Szanowni mieszkańcy Targówka!


Pragniemy Państwa poinformować o funkcjonowaniu Stowarzyszenia „Nasz Targówek” i zaprosić do współpracy z nami.

„Nasz Targówek” to znaczy Twój, mój, Ich, Pani, Pana, Państwa, nie Platformy Obywatelskiej, nie Prawa i Sprawiedliwości, nie Sojuszu Lewicy Demokratycznej, nie Ruchu Palikota tylko nas, którzy tu mieszkamy, pracujemy, odpoczywamy, uczymy się czy bawimy się.

W takim razie to my powinniśmy decydować o kierunkach jego rozwoju, o tym co chcemy tu stworzyć aby żyło się nam przyjemniej, zdrowiej, bezpieczniej. Tak myślą członkowie naszego stowarzyszenia będący jednocześnie mieszkańcami naszej dzielnicy.

Zapraszamy do wstąpienia w nasze szeregi wszystkich, którzy podzielają taki punkt widzenia oraz mają ciekawe pomysły związane z naszą dzielnicą i pragną je zrealizować.

Spotkajmy się, porozmawiajmy wspólnie o tym czego nam potrzeba, jakie są nasze pragnienia i marzenia. Wybierzmy reprezentację naszego gremium i wprowadźmy ją do samorządu, aby znaleźli się tam ludzie, którzy nie dążą do zrobienia kariery politycznej ale chcą autentycznie służyć mieszkańcom, znają i rozumieją ich potrzeby i z determinacją będą dążyć do ich realizacji, są kompetentni i mają już jakieś doświadczenie, a przede wszystkim mają wolę działania dla swojej dzielnicy.

Na naszej stronie internetowej będziemy informować Państwa o naszych działaniach i spotkaniach członków i sympatyków stowarzyszenia. Serdecznie zapraszamy do udziału w nich.


   

Ankieta

Co powinno być priorytetem dla władz dzielnicy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Polub nas na Facebooku

Dołącz do nas

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)